Historia New Slavia

New Slavia Międzyzdroje- nowa jakość wypoczynku.

New Slavia Międzyzdroje jest apartamentowcem który powstał na bazie dawnego Hotelu Slavia. Znajduje się w bardzo atrakcyjnej częsci Międzyzdrojów, tuż przy szerokiej piaszczystej plaży- oddalony od niej zaledwie 50 metrów.

Dawny Hotel Slavia Międzyzdroje należący kiedyś do Orbitur, był określany jako Kompleks Kongresowy. W ofercie Hotelu można było wyczytać:

Obiekt wchodzący w skład Kompleksu Kongresowego, usytuowany jest na nadmorskiej promenadzie około 50 metrów od centrum, w spokojnym zakątku Międzyzdrojów jako jeden z ostatnich, przy wejściu do Wolińskiego Parku Narodowego i na plażę (600 m). Położenie umożliwia sporządzenie programu pobytu, obfitego w wielu zajęć na świeżym powietrzu w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu (w parku i na plaży lub na zieleńcach przed hotelem). Odległość od plaży wynosi zaledwie 60 m.

Do dyspozycji gości oddane było 80 pokojów, każdy z węzłem sanitarny, telewizją, radiem oraz balkonem z widokiem na może. Hotel wyposażony był również  sale konferencyjną o powierzchni 1400 m2, co w latach 90 powodowało że był jednym z największych takich ośrodków w Polsce » czytaj więcej